Z naszych kosmetyków jesteśmy dumni. Śmiało możemy stwierdzić, że mamy fantastyczne jakościowo kosmetyki naturalne. Wyznajemy zasadę – albo dobrze albo wcale. Jakość jest dla nas najważniejsza.

Produkty The Secret Soap Store są owocem wielu lat inspirującej i wytrwałej pracy twórczyni marki i naszego wulkanu energii – Moniki Kosieniak. Monika jest osobą o niekończącej się pasji i radości, która od ponad 10 lat wkłada w kosmetyki całą swoją duszę i miłość.

W ofercie znajduje się ponad osiemset produktów dla klientów detalicznych i rynku profesjonalnego. Asortyment produktowy to między innymi kosmetyki pielęgnacyjne, kąpielowe, akcesoria do aromaterapii, kosmetyki profesjonalne, zestawy prezentowe. Znajdziesz u nas: eliksiry, kremy, maski i maseczki, masła do ciała, mleka do kąpieli, olejki do ciała, peelingi, płyny i sole do kąpieli, szampony, żele pod prysznic, kule zapachowe oraz perfumy.

Kosmetyki The Secret Soap Store są używane w wielu uzdrowiskach oraz hotelach SPA, co potwierdza ich najwyższą jakość. Tworzymy produkty, których nie da się pomylić z innymi markami. Produkty dostępne w naszych sklepach są efektem poszukiwania nowych, niespotykanych na rynku rozwiązań kosmetycznych. Przy produkcji unikamy kompromisów, nie idziemy na łatwiznę i dbamy o środowisko. Mamy pozytywnego bzika na punkcie jakości i estetyki sprzedawanych produktów. Każdy klient znajdzie w naszej ofercie kosmetyki dla siebie.

Niezwykle ważny jest dla nas sposób podania kosmetyków klientowi tak aby pobudzić wiele jego zmysłów. Nasze kosmetyki są nie tylko barwne i świetne jakościowo, ale mają bajkowe aromaty, co sprawia, że są uzależniające dla naszych klientów. W naszych sklepach oferujemy tak intrygujące produkty jak peeling na gałki, oleje ze słoja, robione przez klientów mydła oraz sole i mleka na szufle.