Tworzymy kosmetyki naturalne jakich nikt inny nie ma. Nasza historia sięga do lat 80 dwudziestego wieku kiedy została założona rodzinna fabryka. Od samego początku marzeniem założycieli było stworzenie firmy, która będzie wspierała i dawała pracę lokalnej społeczności. Od momentu założenia firma zajmowała się produkcją kosmetyków wysokiej jakości. Na przełomie wieków Monika Kosieniak, córka założyciela zdecydowała, że stworzy własną historię i będzie tworzyła kosmetyki naturalne inne niż wszystkie. Tak powstała marka The Secret Soap Store.

Przez lata zbudowaliśmy największy na rynku polskim asortyment kosmetyków naturalnych. Posiadamy ponad osiemset produktów dla klientów profesjonalnych i detalicznych. Co roku wprowadzamy na rynek dziesiątki nowych produktów aby wciąż cieszyć i zaskakiwać naszych klientów zmieniającym się asortymentem. Nie znosimy nudy, powtarzalności i braku zmian. Dlatego wytrwale pracujemy cały czas wprowadzając nowe produkty do naszej oferty.

Chcemy aby nasza firma miała ludzką twarz. Dobro naszych pracowników i partnerów jest dla nas niezmierne istotne. Codziennie ciężko pracujemy aby spełniać nasze marzenia – być marką, która kocha ludzi i dba o swoich klientów. Jakość produktów jest wyjątkowa również dlatego, że współpracujemy z najbardziej renomowanymi dostawcami surowców. Stale tworzymy nowe sposoby sprzedaży naszych produktów, aby nie tylko podkreślać wysoką jakość naszych kosmetyków ale również zaciekawiać i rozbawiać naszych klientów.