Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek kosmetyków naturalnych w Polsce. W ofercie mamy ponad 800 kosmetyków dla klientów detalicznych i rynku profesjonalnego, co roku wprowadzamy na rynek dziesiątki nowych produktów.

Nasze kosmetyki dostają od klientów najwyższe oceny, ponieważ wyznajemy zasadę – albo dobrze albo wcale. Jakość kosmetyków jest dla nas najważniejsza. Nie jesteśmy masową marką dla każdego, jesteśmy marką dla klientów, którzy cenią najwyższą jakość i naturę.

Robimy tylko kosmetyki naturalne. Jesteśmy z Polski i produkujemy w Polsce, w nowoczesnej rodzinnej firmie w Niepołomicach. Czerpiemy z ponad 30 lat doświadczenia w produkcji kosmetyków.

Produkty The Secret Soap Store są owocem wielu lat inspirującej i wytrwałej pracy twórczyni marki – Moniki Kosieniak. Monika jest osobą o niekończącej się energii i radości, która wkłada w kosmetyki całą swoją wiedzę i kreatywność.

Cenimy indywidualizm i kreatywność, co widać  w różnorodności opakowań naszych produktów i wystroju naszych pięknych sklepów stacjonarnych.